LED EKRAN KİRALAMA

Led Ekran Kiralama

Tüketici kitlesinin durağan reklamlara olan talebinin azalmasıyla birlikte hareketli reklam sistemlerinin önemi artmış ve bu alanda yaygın kullanım yeri bulan LED Ekran teknolojilerinin kullanımı önem kazanmıştır.
LED Ekranlar; yaşadığımız şehrin binalarından, izlediğimiz haber kanalının stüdyosuna kadar her alanda yaşamımızda yer almaya başlamıştır.
Daha kaliteli ve daha ekonomik ürünlerle sektörün ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Sipahioğlu Grup dünya’nın önde gelen led markaları ile çalışmaktadır.
Led Ekran kiralama ve size uygun ekonomik şartlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz.

 LED EKRAN KİRALAMA

Her türlü organizasyon için kullanılmak üzere Led Ekran Kiralama Hizmeti
Genellikle Konser ve Fuar Alanlarında Kullanılmaktadır..
Hem iç hem de dış mekanlarda, gün ışığından etkilenmeden kullanabileceğiniz, Türkiye´nin en gelişmiş görüntü sistemi. LED ekranlar sıradan bir etkinliği unutulmaz bir deneyime dönüştürmeyi başarıyor. LED ekranlarımız stadyumlar, geniş alanlar, açıkhava organizasyonları, festival alanları, fuar alanları ve daha birçok çevreye adapte olabilen esnek bir kullanım alanı vardır. Çeşitli boy ve kurulum şekilleri olan bu sistem PC, Video, DVD, VCR, kamera ve diğer kaynaklardan alınan her türlü animasyon grafik, logo, yazı, video gibi görüntülerin gösterimine olanak tanır.